شرکت آرکا صنعت آب

تولید کننده لوله، اتصالات و نوار تیپ

تماس جهت خرید

۰۹۱۲۰۱۹۰۹۶۸_۰۹۱۹۸۸۴۲۲۹۱

تماس جهت خرید

۰۹۱۲۰۱۹۰۹۶۸_۰۹۱۹۸۸۴۲۲۹۱

درباره شرکت آرکا صنعت آب

شرکت آرکا صنعت آب، تولید کننده تجهیزات آبیاری در ایران

شرکت آرکا صنعت آب فعالیت خود را از سال 1392، با سرمایه بخش خصوصی آغاز کرد. از ابتدا تمرکز اصلی ما بر روی تولید و فروش تجهیزات آبیاری بوده است. همانطور که میدانید تولید لوازم آبیاری در ایران یک عرصه جدید و نوپا است. در واقع شرکت های معتبر کمی وجود دارند که در این زمینه فعالیت مستمر، پایدار و صادقانه داشته باشند.

محصولات شرکت آرکا صنعت آب

از آنجا که این خلاء همیشه احساس می‌شد، شرکت آرکا صنعت آب، خود دست به آچار شده و فرآیند تولید را آغاز نمود. این تولیدات از نوار آبیاری قطره ای شروع شد و روز به روز گسترش پیدا کرد. امروز که شرکت آرکا در حال خدمت‌رسانی به مشتریان است، موفق به تولید ده‌ها محصول مختلف شده است. همه این محصولات در جریان انتقال آب و سایر سیالات در کشاورزی، باغداری و حتی صنایع مختلف، کاربرد دارد. این محصولات شامل؛ تجهیزات آبیاری قطره ای، لوازم آبیاری بارانی و لوازم آبیاری سطحی می‌شود.

اهداف شرکت آرکا صنعت آب

هدف اصلی ما، خدمت رسانی به فعالان و بهره برداران از زمین های کشاورزی، باغداران و صنعتگران عزیز بوده است. در این مسیر همیشه سعی کردیم خود را به روز کنیم و جدیدترین تجهیزات را در فرآیند کار استفاده کنیم. علاوه بر کیفیت، قیمت مناسب و کاربری آسان نیز جزء اهداف نهایی ما بوده است.

در این مسیر با کسب تجربه و دانش فنی، به یکی فعالان حوزه تولید و فروش لوازم آبیاری تبدیل شدیم. همیشه سعی کردیم، همگام با شعار خود؛ «گام به گام با کشاورزان ایران»، شرایط کشاورزان عزیز را در نظر بگیریم و بالاترین سطح پاسخگویی، خدمات پس از فروش و کیفیت بالا را ارائه دهیم.

وبسایت شرکت آرکا صنعت آب

در راستای آموزش کشاورزان عزیز و بالا بردن آگاهی های لازم جهت استفاده از ابزارهای جدید آبیاری، وبسایت شرکت آرکا صنعت آب به  نشانی www.sanateaab.com  روز به روز گسترش یافت و محصولات مختلف شرکت به همراه ویدئو ها و مقالات آموزشی در آن قرار گرفت . این تصمیم باعث شد ما با مصرف کنندگان لوازم آبیاری ارتباط نزدیک تری داشته و بر نقاط قوت و ضعف خود اشراف پیدا کنیم.  همچنین جهت دسترسی بهتر، در شبکه های اجتماعی و فضای آنلاین، خدمت رسانی می‌کنیم. بر همین اساس شما مشتریان عزیر میتوانید آرکا صنعت آب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از جدیدترین قیمت ها و آموزش ها مطلع شوید.

آدرس اینستاگرام:  https://www.instagram.com/sanateaab

آدرس کانال تلگرام:  https://t.me/sanateaab

آدرس آپارات:  https://www.aparat.com/SANATEAAB/videos

چرا شرکت آرکا صنعت آب را انتخاب کنم؟

  • تولید و عرضه مستقیم کلیه لوازم و تجهیزات آبیاری و آبرسانی
  • سابقه طولانی در تولید و فروش تجهیزات آبیاری
  • قیمت تمام شده مناسب و به صرفه
  • ارائه جدیدترین لوازم تخصصی آبیاری و آبرسانی با کیفیت
  • اعمال درصد تخفیف برای پیمانکاران و همکاران محترم
  • پاسخگویی مستقیم و صادقانه در تمام ساعات کاری